O nas

Zapraszamy do świata Biura Podróży KUŹNIAWAKACJI.PL OLI-KAN TRAVEL - cały rok trwających wakacji, pełnych słońca, zabawy i uśmiechu. Naszym celem, który z przyjemnością realizujemy, jest dbanie, aby Państwa urlop spędzony za naszym pośrednictwem należał do jak najbardziej udanych.

Biuro Turystyczne KUŹNIAWAKACJI.PL powstało z myślą o naszych klientach, którzy jak my poznali wiele miejsc w Naszym pięknym kraju a teraz czas na poznawanie świata.

Współpracujemy ze stałymi i pewnymi Tour Operatorami. Latamy wybranymi, sprawdzonymi liniami lotniczymi. Posiadamy znakomicie wyszkolony personel. Pracują dla nas a właściwie dla Państwa wypoczynku profesjonalni polskojęzyczni rezydenci.

Wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, profesjonalne doradztwo w wyborze produktów i usług, szeroka oferta, serwis internetowy z zaawansowaną wyszukiwarką, dostępność oferty 24 godziny na dobę daje możliwość bezpośredniej rezerwacji oferty.

 

Codziennie na naszej stronie internetowej prezentowane są aktualne oferty największych i uznanych organizatorów imprez turystycznych.

Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, biletów do parków rozrywki itp.. Dzięki naszemu doświadczeniu rezerwacja biletów lotniczych jeszcze nigdy nie była tak prosta. Możemy zaproponować Państwu bilety lotnicze do każdego miejsca na świecie w najlepszych dostępnych cenach.

 

Nasi klienci mają również możliwość zapoznania się z aktualną ofertą Niemieckich touroperatorów, najpopularniejsze destynacje to Dominikana, Seszele oraz Kuba i Meksyk z wylotem z Berlina.

WASZE MARZENIA PRZEKUJEMY NA WSPANIAŁE WAKACJE !!!

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500